دانلود WinZip System Utilities Suite 3.19.0.80

0

[ad_1]

دانلود WinZip System Utilities Suite 3.19.0.80دانلود WinZip System Utilities Suite

با استفاده از نرم افزار WinZip System Utilities Suite می توانید سرعت کامپیوتر خود را افزایش دهید و بالاترین کارآیی کامپیوتر را به ارمغان بیاورید. ابزار های حرفه ای و قدرتمند این نرم افزار افزایش سرعت کامپیوتر ، برای کمک به پاک سازی، محافظت و بهینه سازی سیستم طراحی شده است. بیش از 20 ابزار سیستم برای بهینه سازی کارآیی کامپیوتر در این نرم افزار وجود دارد. امکانات آن تنها با یک کلیک فعال می شوند و استفاده از آنها بسیار ساده است. گزینه های خودکار موجود در آن نیز بر سهولت استفاده از نرم افزار می افزایند. رابط گرافیکی کاربر پسند ، WinZip System Utilities Suite را به یکی از بهترین و ساده ترین نرم افزارهای بهینه سازی کامپیوتر تبدیل کرده است.

ویژگی های نرم افزار  WinZip System Utilities Suite :

پاک سازی سیستم : دیگر می توانید از شر فایل های اضافه کامپیوتر خود راحت شوید. WinZip System Utilities Suite شامل چندین ابزار قدرتمند برای اسکن و حذف فایل های بلا استفاده از کامپیوتر، تنها با چند کلیک است.
محافظت از کامپیوتر شما : جلوگیری از مشکلات هزینه بردار و جبران ناپذیر سیستم از دیگر فواید نرم افزار است. WinZip System Utilities Suite دارای ابزاری ساده برای محافظت از کامپیوتر شما در برابر خطرات امنیتی، کرش ها و از دست دادن اطلاعات است. با استفاده از آن می توانید هارد درایوهای خود را برای پیدا کردن مشکلات دیسک ها و فایل های سیستمی بررسی کنید، اطلاعات محرمانه را به صورت غیر قابل بازگشت حذف و رد پاهای امنیتی را نیز پاک کنید.
بهینه سازی سیستم : مدیریت سیستم برای افزایش کارآیی بدون نیاز به مهارتی خاص از فواید WinZip System Utilities Suite می باشد. این مجموعه نرم افزاری شامل ابزاری برای تست کردن، بهینه سازی و بازآرایی کامپیوتر است. یک کامپیوتر که کاملا بهینه سازی شده باشد به صورت کاملا روان و بسیار سریعتر اجرا شده و کارآیی آن افزایش می یابد.

دانلود WinZip System Utilities Suite :
  • پسورد:filemi.ir


  • برای دانلود فایل ها از نرم افزار دانلود منیجر استفاده کنید
  • فایل های چند بخشی را بصورت کامل ( همه بخش ها ) دانلود کنید و در کنار یکدیگر قرار دهید ، سپس همه را انتخاب ، راست کلیک و گزینه اکسترکت را کلیک کنید
  • برای باز کردن فایل های فشرده RAR و Zip از نرم افزار Winrar یا نرم افزار Winzip استفاده کنید
  • برای کار با ایمیج و فایل های ISO از نرم افزار PowerISO یا نرم افزار UltraISO  استفاده بفرمایید
  • بحث و گفتگو درباره این نرم افزار در انجمن های تخصصی فایل می
  • در صورت مشاهده لینک های معیوب ، موضوع را در بخش نظرات اعلام کنید
  • با عضویت در خبرنامه ، جدیدترین نرم افزار ها و مطالب را در ایمیل خود دریافت کنید .[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.