دانلود VSDC Video Editor Pro 8.3.1.482

0 49

دانلود VSDC Video Editor Pro 8.3.1.482دانلود VSDC Video Editor Pro

VSDC Video Editor Pro ، نام نرم افزاری کارآمد در زمینه ویرایش فایل های ویدئویی می باشد. به کمک این نرم افزار شما قادر خواهید بود تا ویدئو و فیلم هایی با پیچیدگی بسیار زیاد و جلوه های بصری پیشرفته را خلق نمایید. نرم افزار پیش روی شما در کنار تمامی قابلیت ها و امکانات پیشرفته و حرفه ای خود در زمینه ویرایش اسناد ویدئویی شما، از رابط کاربری بسیار ساده و بصری بهره می برد که این امر باعث می شود تا شما به سادگی به ویرایش فایل های ویدئویی خود بپردازید. بدین ترتیب شما به کمک این محصول قادر خواهید بود فیلم های بسیار پیچیده ای را با حداقل تلاش بسازید.

نرم افزار VSDC Video Editor Pro به عنوان یک ویرایشگر غیر خطی می باشد. این موضوع بدان معناست که اکثر نرم افزار های ویرایشی ویدئو، از یک نظم خاص و دنباله خطی مشخص پیروی می کنند اما این محصول قادر است تا اشیا را در جدول های زمانی قرار بدهد و هر اندازه ای که مد نظر شما باشد داشته باشند. علاوه بر این، مادامی که شما از این نرم افزار استفاده می کنید پارامترهای مختلف، شکل و موقعیت اشیاء می توانند به طور دلخواه در طول زمان تغییر کنند.

همچنین همانطور که پیشتر بصورت بسیار کوتاهی اشاره شد، یکی از موارد کاربرد اصلی این محصول اعمال جلوه های بصری و صوتی مختلف به فیلم ها و ویدئو های شما می باشد. جلوه های بصری این نرم افزار بسیار زیاد هستند و از این رو برای دسترسی راحت کاربران در 5 دسته بندی قرار گرفته اند. بدین ترتیب شما قادر خواهید بود تا جلوه های بصری و صوتی خود را به راحتی بیابید و در پروژه خود از آن استفاده نمایید.

ویژگی های نرم افزار VSDC Video Editor Pro :

ساده در استفاده با توجه بع بهره مندی از رابط کاربری بسیار مناسب، ساده و پویا
امکان خلق ویدئو و فیلم هایی به همراه جلوه های بصری و صوتی
بهره از ویرایشگر غیر خطی که می تواند اشیا مدنظر شما را در جدول های زمانی قرار بدهد
امکان ویرایش ترکیب رنگ و اعمال فیلتر های مدنظرتان بر روی ویدئو شما
پشتیبانی از تمامی فرمت های محبوب و نام آشنای سراسر دنیا
امکان ذخیره سازی نهایی فیلم های شما برای دستگاه های رسانه ای خاص
بهره مندی از یک مبدل فایل ویدئویی به منظور تبدیل فرمت فیلم های شما
و…

دانلود VSDC Video Editor Pro :


  • پسورد:filemi.ir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.