دانلود Tarma InstallMate 9.116.7248.8681 – نرم افزار ساخت فایل نصب

0

[ad_1]

دانلود Tarma InstallMate 9.116.7248.8681 – نرم افزار ساخت فایل نصبدانلود Tarma InstallMate

Tarma InstallMate نرم افزاری حرفه ای برای طراحی و ساخت فایل نصب برای نرم افزارهای تحت ویندوز 32 بیتی و 64 بیتی می باشد.این نرم افزار به شما امکان میدهد تا بتوانید برای نرم افزارهای مختلف فایل نصب setup ایجاد کرده و بدون اینکه تنظیمات خاصی را کاربر انجام دهد نرم افزار بر روی سیستم وی با صرف اجرا کردن فایل نصبی انجام شود.شما به راحتی می توانید تنظیمات مختلفی را برای فایل نصبی تعیین کرده و بسیاری از ویژگی هایی که در چند نرم افزار مختلف وجود دارد را در یک نرم افزار داشته باشید که البته بعضی از ویژگی ها در سایر نرم افزار ها نیز وجود ندارد.

ویژگی های نرم افزار Tarma InstallMate :

این نرم افزار برای ایجاد فایل نصبی از آخرین لوگوی رسمی مایکروسافت برای ویندوز استفاده می کند
پشتیبانی و نصب نرم افزار در ویندوزهای 32 بیتی و 64 بیتی که به شما امکان میدهد تا بتوانید برای کاربران مختلف فایل های نصبی خود را آماده کنید.
پشتیبانی از ویندوز سرور از ویژگی های متمایز نرم افزار بوده که به شما امکان میدهد برای نسخه های سرور ویندوز نرم افزارهای خود را ارائه دهید.این نرم افزار از تمامی نسخه های سرور ویندوز از ویندوز 95 گرفته تا ویندوز 7 را پشتیبانی می کند.
این نرم افزار بدون نیاز به نرم افزارهای اضافی قابلیت نصب را در سیستم کاربر ایجاد می کند.
فشرده سازی بسیارعالی که به شما کمک می کند تا بتوانید با حجم اندک نرم افزار خود را در اختیار دیگران قرار دهید.
این نرم افزار به طور کامل از GUI پشتیبانی می کند
فایل های نصبی این نرم افزار به صورت مخفی بوده و شما می توانید در حرفه ای ترین حالت ممکن فایل های نصبی خود را ایجاد کنید
دارای ظاهر گرافیکی کاربرپسند و ارائه فایل های نصبی گرافیکی کاربرپسند که بر خلاف بعضی از نرم افزار های مشابه کارایی و کاربرد نرم افزار را بیش از پیش می کند
خروجی این نرم افزار به صورت یک فایل اجرایی به فرمت .exe بوده و پکیج بسیار ساده و سبکی برای فایل نصبی در اختیارتان می گذارد.
پشتیبانی از 19 زبان زنده دنیا که قابلیت استفاده برای تعداد زیادی از کاربران را فراهم می کند
قابلیت ویرایشی کامل و حرفه ای که به شما امکان میدهد تا بتوانید بدون نیاز به اسکریپت نویسی تمامی خواسته های خود را بر روی فایل نصبی خود اجرا کنید
این نرم افزار دارای بیش از 500 مرحله چک برای فایل های نهایی شما می باشد که قبل از انتشار نهایی می تواند کمک بسیار بزرگی برای رفع نواقص احتمالی باشد.

دانلود Tarma InstallMate :


  • پسورد:filemi.ir

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.