دانلود MatchWare MindView – نرم افزار نقشه ذهنی

0 12

دانلود MatchWare MindView – نرم افزار نقشه ذهنیMatchWare MindView یک نرم افزار حرفه ای و کامل برای نقشه نگاری های ذهنی است که می تواند در تبدیل ایده های شما به واقعیت کمک شایانی داشته باشد . MatchWare MindView به کاربران اجازه می دهد آن چه در ذهن و تفکر خود دارند را به سرعت و آسانی مجسم کنند .
MatchWare MindView کسب و کار و حرفه شما را رونق می بخشد و در طراحی نقشه های پروژه به سرعت عمل شما می افزاید و ایده های شما را زود تر از قبل به واقعیت تبدیل می کند .
نرم افزار MatchWare MindView به خوبی در ایجاد زوایای مناسب از نقشه ها و ایده های در ذهن شما توانمند است و به این وسیله شما می تواند محتوای خیال خود را با همکاران و مدیران به اشتراک بگذارید . برای مثال ، شما می توانید با ایجاد نقشه ها و تصاویر مجازی و ایجاد نمودارها ، گانت چارت ها (نموداري براي برنامه ريزي و پيگيري پروژه ها كه در آن محور افقي نشان دهنده عامل زمان و محور عمودي نشانگر فعاليت هاي لازم در اجراي پروژه است ) و طرح های کلی به بازاریابی برای پروژه و فکر و ایده خود در میان سرمایه گذاران بپردازید . MatchWare MindView همه چیز را آن گونه که شما می خواهید نمایش می دهد .

ویژگی های نرم افزار MatchWare MindView :

سازگاری و قابلیت ادغام کردن با مایکروسافت آفیس
شش جهت و ابزار مناسب با قابلیت تعویض مثل گانت چارت ها و نمودار های خط زمان
بهینه سازی شده برای نمایش و مدیریت پروژه های بزرگ
ایجاد خروجی محاسباتی و اکسل

دانلود MatchWare MindView :

  • پسورد:filemi.ir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.