دانلود Kodi 20.3 – نرم افزار مدیا سنتر و پخش فیلم

0

[ad_1]

دانلود Kodi 20.3 – نرم افزار مدیا سنتر و پخش فیلمKodi ، نام نرم افزار رایگان و متن باز (open source) در زمینه پخش فایل های رسانه ای بر روی تلویزیون های دیجیتال می باشد. اگر شما نیز جز آن دسته از کاربرانی هستید که از تلویزیون های دیجیتالی پیشرفته و برنامه پذیر بهره می برید می توانید به کمک این محصول سیستم کاری تلویزیون خود را به مقدار زیادی ارتقا ببخشید.
این محصول با در اختیار داشتن رابط کاربری بسیار مناسب برای تلویزیون های دیجیتال قادر است تا بر روی سیستم عامل هایی نظیر لینوکس،OSX، ویندوز،iOS و Android نصب و راه اندازی گردد. شما با کمک این نرم افزار تلویزیونی هوشمند با امکانات خارق العاده و فراوانی خواهید داشت.

شما کاربران گرامی با نصب و راه اندازی این نرم افزار بر روی تلویزیون های دیجیتال خود قادر خواهید بود تا به تماشای فیلم ها، شنیدن موسیقی، مشاهده برنامه های تلویزیونی در سراسر دنیا، ساخت و ایجاد لیست تصاویر منتخب شما و مشاهده آن ها و انجام بازی های متنوع بنشینید. همه کارهایی که این نرم افزار قادر به انجام آن می باشد را شما می توانید از راه دور و به کمک کنترل از راه دور دستگاه خود انجام بدهید. همچنین این نرم افزار از صدها کنترل از راه دور تلویزیون های سازگار با CECپشتیبانی می کند.

همچنین شما می توانید ظاهر و رابط کاربری این محصول را نسبت به سلیقه خود انتخاب نمایید. از طرفی شما با استفاده از این محصول می توانید به وب گردی نیز بپردازید. همچنین این محصول از افزودنیهای (Add-ons) زیادی بهره می برد که شما به کمک آن ها می توانید قابلیت های بیشتری را در سرویس های تحت وب این نرم افزار دریافت نمایید.

ویژگی های نرم افزار Kodi :

ارتقا سیستم کاری تلویزیون های دیجیتال شما با ارائه انبوهی از امکانات
قابل نصب و راه اندازی بر روی سیستم عامل مختلف نظیر OSX، ویندوز،iOS و Android
بهره مندی از رابط کاربری بسیار مناسب برای تلویزیون های دیجیتال
دسترسی به قابلیت های تماشای فیلم و برنامه های تلویزیونی از سراسر دنیا
امکان شنیدن انواع موسیقی های روز دنیا به انتخاب خود شما
امکان ساخت گالری های تصویر برای مشاهده تصاویر منتخب شما
دسترسی به بازی های متنوع گرافیکی رایانه ای
امکان تغییر ظاهر رابط کاربری نسبت به سلیقه شما
و…

دانلود Kodi :

  • پسورد:filemi.ir


[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.