دانلود Abelssoft SSD Fresh Plus 2024 13.0.51115

0 14

دانلود Abelssoft SSD Fresh Plus 2024 13.0.51115دانلود Abelssoft SSD Fresh

Abelssoft SSD Fresh نرم افزاری کاربردی برای افزایش عمر کارکرد هارد دیسک SSD شما می باشد. با استفاده از این نرم افزار کارایی و طول عمر کار هارد خود را بیشتر کرده و استفاده بهتری از آن داشته باشید.همانطور که می دانید هارد دیسک های SSD به دلیل داشتن محدودیت در تعداد دفعات نوشتن اطلاعات روی هارد ، دارای طول عمر مشخصی هستند و عمر محدودی دارند . این نرم افزار از طریق جلوگیری از نوشتن های غیر ضروری روی هارد دیسک طول عمر هارد SSD شما را افزایش خواهد داد .

ویژگی های نرم افزار Abelssoft SSD Fresh Plus :

قابلیت مشاهده اطلاعات هارد درایو: این نرم افزار به شما امکان میدهد تا بتوانید جزئیات بیشتری از اطلاعات هارد دیسک خود را مشاهده کنید و به طور مثال می توانید مشاهده کنید هارد دیسک شما چقدر حافظه دارد و چه مقدار از این حافظه خالی و قابل استفاده می باشد.
قابلیت مشاهده اطلاعات هارد دیسک های پیشرفته
با استفاده از این نرم افزار دیکر نیازی به استفاده از نرم افزارهای یکپارچه سازی نبوده و این نرم افزار با مدیریت و یکپارچه سازی فایل ها باعث افزایش طول عمر هارد دیسک شما خواهد شد.
قابلیت غیرفعال کردن تاریخ انقضای استفاده از نرم افزارها
مدیریت و یکپارچه سازی پردازش های روی رم
این نرم افزار همچنین قابلیت حذف لاگ اندازی اتفاقات سیستم شما را داشته تا از اضافه شدن اطلاعات غیرضروری به هارد جلوگیری نماید.
قابلیت اضافه کردن نام های کوتاه برای سیستم عامل های قدیمی 16 بیتی

دانلود Abelssoft SSD Fresh :

  • پسورد:filemi.ir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.