پروژه آماده افترافکت

فایلمی چیست ؟

فایلمی یک فروشگاه آنلاین برای فروش محصولات دیجیتال (Digital Goods) است و شما میتوانید هرچیزی که به صورت دیجیتال میخواهید خرید کنید مثل ابزارهای لازم برای کسب و کار خودتون در زمینه ای (نشریات ، گرافیک ، تصویر ، موزیک ، برنامه نویسی و … ) را تهیه کنید.

 

تاریخچه فایلمی

فایلمی از سال ۱۳۹۶ فعالیت خودش رو شروع کرده با تیمی جوان و آماده ارائه بهترین خدمات به شما هستن . تیم فایلمی اولین فعالیت خودش رو در ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ کلید زده و هروز در تلاش هست خدمات و محصولات بهتری را به کاربران خود اختصاص دهد.

 

نحوه کارکرد فایلمی

فایلمی با الگو برداری از نمونه خارجی خود envato راه اندازی شده است با این هدف که بازار بزرگی برای طراحان، برنامه نویسان ، ناشران و علاقه مندان به موزیک  باشد و روند فعالیت به گونه ای است که متخصصان (مثلا یک گرافیست) محصول خود را آماده مینمایند(مثلا طرح یک کارت ویزیت) و عرضه میکنند.

یک مزیت دیگر در روند فایلمی این است که محتوا (که قسمت اصلی هر وبسایت است) توسط فروشندگان تولید میشود و بازدیدکننده نیز از طرف همین فروشنده ها به سمت محصولاتشان هدایت میشود. پس محتوا و خریدار هر دو از سمت تولید کننده محصول به سمت فایلمی هدایت میگردد و این یعنی یک سایت با چرخه خودکار.

 

مزیت فایلمی

سوالی که اینجا مطرح میگردد این است که چرا کاربران تمایل دارند از فایلمی استفاده نمایند؟

ما سرویس عالی برای فروشندگان تهیه کرده ایم که مزیت های زیادی به همراه دارد. از جمله: